Home

cursă conduce proprietar clasament roma de pe roz Labe

Video | Napoli - AS Roma 1-1. Gazdele pierd puncte prețioase în prelungiri

CFR Cluj - AS Roma 0-2 » Campioana, învinsă în Europa

Video | Gafă impardonabilă în Roma - Inter 2-2. Spinazzola a fost aproape  "să degajeze" un adversar și a provocat un penalty
Video | Gafă impardonabilă în Roma - Inter 2-2. Spinazzola a fost aproape "să degajeze" un adversar și a provocat un penalty

AS Roma - Inter 0-2 | Oaspeții o depășesc pe AC Milan în clasament. Luptă  strânsă pentru UCL. Programul etapei+Rezultate - Eurosport
AS Roma - Inter 0-2 | Oaspeții o depășesc pe AC Milan în clasament. Luptă strânsă pentru UCL. Programul etapei+Rezultate - Eurosport

Derby della Capitale împarte Roma în două

Video | AS Roma – AC Milan 1-1. Ambele goluri au venit în prelungiri, la  singurele șuturi pe poartă. Clasamentul din Serie A
Video | AS Roma – AC Milan 1-1. Ambele goluri au venit în prelungiri, la singurele șuturi pe poartă. Clasamentul din Serie A

Novak Djokovic, pentru a șasea oară „stăpân al Romei” Stefanos Tsitsipas se  consolează cu devansarea lui Rafael Nadal în clasament | Sport.ro
Novak Djokovic, pentru a șasea oară „stăpân al Romei” Stefanos Tsitsipas se consolează cu devansarea lui Rafael Nadal în clasament | Sport.ro

Video | AS Roma, victorie categorică în ”Derby della Capitale”, 3-0 cu  Lazio. Meciul a fost rezolvat în 40 de minute
Video | AS Roma, victorie categorică în ”Derby della Capitale”, 3-0 cu Lazio. Meciul a fost rezolvat în 40 de minute

Lazio Roma a învins Sassuolo, scor 2-1, în campionatul Italiei - Galerie  foto
Lazio Roma a învins Sassuolo, scor 2-1, în campionatul Italiei - Galerie foto

Roma vs Milan rezultate live, H2H și echipe de start | Sofascore

Pliskova castiga turneul de la Roma si trece peste Simona Halep in  clasamentul WTA! Urcare de 5 locuri pentru cehoaica! Pe cat va fi Halep  incepand de maine | Sport.ro
Pliskova castiga turneul de la Roma si trece peste Simona Halep in clasamentul WTA! Urcare de 5 locuri pentru cehoaica! Pe cat va fi Halep incepand de maine | Sport.ro

Farul Constanța a pierdut clar cu CFR Cluj la Ovidiu, iar „marinarii“  coboară pe locul doi în clasament (GALERIE FOTO)
Farul Constanța a pierdut clar cu CFR Cluj la Ovidiu, iar „marinarii“ coboară pe locul doi în clasament (GALERIE FOTO)

Ce se întâmplă în clasamentul WTA după ce Simona Halep a fost eliminată la  Roma! Pe ce loc va fi la prima actualizare - Fanatik.ro
Ce se întâmplă în clasamentul WTA după ce Simona Halep a fost eliminată la Roma! Pe ce loc va fi la prima actualizare - Fanatik.ro

Liga 1 - Program, rezultate și clasament actualizat sezonul 2018/19

Serie A: Remiză dramatică între Roma și Milan - HotNews.ro

Video | Derby-uri fără învingători în Serie A. Inter – Juventus 1-1, Roma –  Napoli 0-0. Situația din clasament
Video | Derby-uri fără învingători în Serie A. Inter – Juventus 1-1, Roma – Napoli 0-0. Situația din clasament

Nou clasament al celor mai murdare și mai curate orașe din lume - Știri și  articole despre grădină și grădina de legume
Nou clasament al celor mai murdare și mai curate orașe din lume - Știri și articole despre grădină și grădina de legume

Cele mai prestigioase cartiere din Roma — idealista

AS Roma, comunitatea fanilor din Romania

Video | Istanbul Bașakșehir – AS Roma 0-3. Italienii s-au dezlănțuit în  Turcia, într-un meci condus de Ovidiu Hațegan
Video | Istanbul Bașakșehir – AS Roma 0-3. Italienii s-au dezlănțuit în Turcia, într-un meci condus de Ovidiu Hațegan

Roma a distrus-o pe Lazio în "Derby della Capitale"! Giallorossii și-au  depășit rivalii în clasament - Eurosport
Roma a distrus-o pe Lazio în "Derby della Capitale"! Giallorossii și-au depășit rivalii în clasament - Eurosport

Arhive atp roma 2022 - Playsport

Napoli defilează în fruntea clasamentului după victoria cu AS Roma /  Rezultatele din Serie A - HotNews.ro
Napoli defilează în fruntea clasamentului după victoria cu AS Roma / Rezultatele din Serie A - HotNews.ro

Capitala arbitrează lupta la titlu! Inter – Roma şi Lazio – Milan sunt  SuperMeciurile etapei din Serie A
Capitala arbitrează lupta la titlu! Inter – Roma şi Lazio – Milan sunt SuperMeciurile etapei din Serie A

Video | VIDEO | Champions League: AS Roma - TSKA Moscova 3-0. Victorie fără  probleme pentru italieni
Video | VIDEO | Champions League: AS Roma - TSKA Moscova 3-0. Victorie fără probleme pentru italieni

Egal pentru Juventus! AS Roma și AC Milan au încheiat la egalitate:  golurile au fost marcate în prelungiri | Sport.ro
Egal pentru Juventus! AS Roma și AC Milan au încheiat la egalitate: golurile au fost marcate în prelungiri | Sport.ro

Pensiunea Roma MD | Slatina-Timis

România încheie anul pe locul 37 în clasamentul FIFA. Pe ce poziții sunt  adversarele „tricolorilor” din preliminariile CM 2022
România încheie anul pe locul 37 în clasamentul FIFA. Pe ce poziții sunt adversarele „tricolorilor” din preliminariile CM 2022